Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
  • EXO HOSTING
  • Webmail

NOVINKY

Dôležité informácie o nových službách, zmenách poskytovania supportu alebo plánovaných odstávkach.

ZĽAVA 30% NA ZDIEĽANÉ HOSTINGY


15.08.2016 12:50

Využite zľavu až 30% na všetky zdieľané hostingy. PUZZLE XMULTI X aj BIZNIS X so skvelou zľavou*. Pre uplatenie zľavy treba zadať zľavový kód 30nahost do objednávky.

Zľava na hostingy až 30 percent

PUZZLE X hosting Vám umožní nastaviť si priestor, aký potrebujete a ten dostanete so všetkými službami, ktoré budete potrebovať pre osobnú, či Wordpress stránku, eshop, alebo firemnú prezentáciu.
Pre uplatenie akciovej ceny je nutné zadať počas objednávky kupón na zľavu 30nahost.
Viac o PUZZLE X hosting.

MULTI X hosting má podobne ako PUZZLE X hosting nastaviteľnú veľkosť priestoru, ale umožňuje hostovanie viacerých domén, čo môže znamenať značnú úsporu pokiaľ potrebujete prevádzkovať niekoľko internetových stránok.
Pre uplatenie akciovej ceny je nutné zadať počas objednávky kupón na zľavu 30nahost.
Viac o MULTI X hosting.

BIZNIS X hosting je výnimočný zdieľaný hosting so špičkovými parametrami. Ak je vaša firemná webstránka náročná na prevádzku a potrebujete výkon navyše, tak práve BIZNIS X hosting je tým správnym riešením.
Pre uplatenie akciovej ceny je nutné zadať počas objednávky kupón na zľavu 30nahost.
Viac o BIZNIS X hosting.

*Akcia platí pre novú objednávku hostingu na prvý rok a pre prvé zúčtovacie obdobie. Akcia začína 17.6.2016 a platí až do odvolania. Akcia sa nedá kombinovať s ďalšími akciami prebiehajúcimi na stránkach exohosting.sk.
**Akcia neplatí pre zmluvných partnerov EXO hostingu.


späť
back to top
×