Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
SiteReptile

Hostujeme viac ako 20000 domén.
Preveďte aj Vy svoje stránky k nám a staňte sa aj Vy nadmieru spokojným zákazníkom. Zaplatíme za Vás poplatok za zmenu registrátora .sk domény.

HOTLINE
02 21 028 430
E-MAIL podpora
support@exohosting.sk
ICQ podpora
213 057 503
ONLINE podpora

Po-Pi: 08:00-20:00
So-Ne: 10:00-18:00

Fakturačné oddelenie

Po-Pi: 08:00-16:30

Prevod .sk domény zadarmo

Ak sa rozhodnete prejsť k nám od súčasneho poskytovateľa, uhradíme za Vás poplatok za zmenu registrátora.

 
SiteReptile - website builder

Vytvorte „jednotku“ medzi stránkami v niekoľkých jednoduchých krokoch

 

SiteReptile je jedným z najjednoduchších nástrojov na vytváranie skutočne elegantných stránok. Jednoduchú stránku vytvoríte už za 5 minút!

SiteReptile je bezplatná doplnková služba, ktorú poskytujeme k naším webhostingovým balíčkom - Neobmedzenému hostingu, Puzzle hostingu, Standard hostingu, a to tak pre zákazníkov, ktorí už tieto produkty využívajú, tak aj pre tých, ktorí si ich ešte len objednajú.

Ako to funguje?

Po aktivácii Vášho hostingu, prípadne Vašej domény sa jednoducho prihlásite do rozhrania, ktoré je na to určené a môžete začať vytvárať Vašu stránku. Nie je potrebné inštalovať žiadne programy, ani špeciálne aplikácie, všetko potrebné SiteReptile už obsahuje.

Všetko, čo musíte urobiť je len kliknúť a začať...

Rozhranie je veľmi intuitívne a priateľské, nemusíte byť programátorom ani počítačovým odborníkom, na to aby ste vytvorili stránku. Nepotrebujete ani grafika – pripravili sme pre Vás množstvo (viac ako 250) rôznych dizajnov, z ktorých si stačí len vybrať.

Písanie, vkladanie a úprava textov, ktoré sa zobrazujú na Vašej stránke je také ľahké, ako odosielanie emailu. Ešte nikdy nebola tvorba stránok tak jednoduchá a zábavná...

Radi by ste si SiteReptile nezáväzne vyskúšali? Kliknite sem a pozrite si, čo všetko spolu s nami dokážete. Tu nájdete návod , ktorý Vás prevedie základnými krokmi.Fotogaléria SiteReptile

SiteReptile SiteReptile SiteReptile SiteReptile SiteReptile SiteReptile SiteReptile SiteReptile